Praca

Oferta pracy

Automatyk – Programista

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
AP/O/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Programowanie sterowników PLC oraz układów SCADA;
    • Diagnostyka układów sterowania automatyki oraz układów elektrycznych;
    • Diagnostyka: PLC Siemens (Step7, TIA), GE Fanuc (PME) a także systemów HMI;
    • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających efektywność procesów technologicznych;
    • Programowanie przetwornic częstotliwości Danfoss, Siemens;
    • Diagnostyka sieci przemysłowych opartych na protokołach ProfiBUS/DP, Profinet;
    • Realizacja zadań zgodnie z założonym harmonogramem;
    • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz firmami zewnętrznymi w zakresie wdrażanych rozwiązań;

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – automatyka i robotyka;
    • Znajomość środowiska SIMATIC – STEP 7, TIA; WinCC Flex na poziomie zaawansowanym;
    • Wysoko rozwinięta umiejętność programowania sterowników PLC w języku LAD, mile widziane STL;
    • Znajomość zagadnień z obszaru komunikacji przemysłowej (ProfiBUS DP/PA, PROFINET);
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz interpretację dokumentacji technicznej;
    • Wiedza z zakresu techniki łączeniowej Nn – dobór podzespołów, montaż, diagnostyka;
    • Znajomość zagadnień z obszaru techniki napędowej – przetwornice częstotliwości;
    • Uprawnienia eksploatacyjne SEP G1 do 1kV, mile widziane uprawnienia SEP G2 i G3;
    • Kreatywność i komunikatywność;
    • Zaangażowanie i dyspozycyjność;
    • Duża samodzielność i wyśmienita organizacja pracy;
    • Prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia;
    • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Atrakcyjny system wynagradzania;Możliwość realizowania swoich pomysłów;

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny AP/O/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).