Praca

Oferta pracy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
GK/O/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Nadzór nad prowadzeniem księgowości spółki;
    • Zarządzanie podległym zespołem księgowym;
    • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych oraz prawidłowością rozliczeń podatkowych;
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz GUS;
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu;
    • Współtworzenie, kształtowanie i realizacja strategii finansowej;
    • Przeprowadzanie oceny ryzyka finansowego nowych przedsięwzięć;
    • Nadzorowanie płynności finansowej firmy, identyfikowanie zagrożeń i podejmowanie działań korygujących w celu zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania i realizacji przyjętej strategii firmy;
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorami, bankami, prawnikami, organami podatkowymi i innymi podmiotami)

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – rachunkowość, księgowość, finanse;
    • Doświadczenie zawodowe – min. 5 lat – na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej- warunek konieczny;
    • Umiejętności podejmowania strategicznych decyzji w zmieniających się warunkach przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi finansowych;
    • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;
    • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień podatkowych oraz przepisów prawa podatkowego, gospodarczego i ustawy o rachunkowości;
    • Praktyczna znajomość MS Office, szczególnie Excel;
    • Mile widziana znajomość programu IFS;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
    • Wynagrodzenie na warunkach rynkowych adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i wpływu na decyzje biznesowe Spółki

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny GK/O/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).