Praca

Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
RKA/B/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Sporządzanie rejestru sprzedaży i zakupu materiałów i środków trwałych
    • Sporządzanie deklaracji VAT – 7, VAT UE, VAT-27
    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji i rozliczeń podatkowych
    • Sporządzanie sprawozdań do GUS, KRS, NBP
    • Księgowanie dokumentów księgowych oraz sporządzanie dokumentów PK
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu oraz innymi komórkami firmy
    • Kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
    • Bieżące raportowanie

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – rachunkowość, finanse
    • Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata – w księgowości w firmie produkcyjnej
    • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe, arkusze kalkulacyjne)
    • Zaangażowanie oraz sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dużą samodzielność w pracy
    • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy
    • Program poleceń pracowniczych
    • Grupowe ubezpieczenie
    • Parking dla pracowników

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny RKA/B/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).