Praca

Oferta pracy

Specjalista ds. Informatyki

Miejsce pracy: Oświęcim
Teren działania: Oświęcim

Nr ref.
IT/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • Wszelkie działania mające na celu implementację i konfigurację systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie
    • Wsparcie informatyczne w zakresie oprogramowania dla pracowników firmy
    • Samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z użytkowanym oprogramowaniem
    • Wsparcie pracy działu IT w obsłudze pozostałych zgłoszeń
    • Prowadzenie dokumentacji

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Min. 2 letnie doświadczenie w administracji systemami klasy ERP
    • Znajomość języka SQL (T-SQL i/lub PL/SQL)
    • Znajomość narzędzi do prezentacji danych / tworzenia raportów (np. Crystal Reports)
    • Efektywna organizacja pracy własnej
    • Znajomość języka angielskiego umożlwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną

      Posiadają doświadczenie zawodowe:
    • We wsparciu i szkoleniu użytkowników wewnętrznych (systemy ERP, TMS)
    • Parametryzacji oraz konfiguracji systemów informatycznych firmy (systemy ERP, TMS)
    • Analizy wymagań klienta wewnętrznego oraz przygotowania specyfikacji zmian w systemach (systemy ERP, TMS)
    • Modyfikacji i tworzeniu raportów systemowych (systemy ERP, TMS)
    • Ws z kluczowymi użytkownikami wewnętrznymi zarządzanych systemów (systemy ERP, TMS)
    • Współpracowali z zewnętrznymi dostawcami usług i serwisami (systemy ERP, TMS)
    • Tworzyli dokumentację techniczną oraz instrukcje do zarządzanych systemów (systemy ERP, TMS)

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z tradycjami
    • Możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań IT
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny IT/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).