Praca

Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Skawina
Teren działania: Skawina

Nr ref.
OLP/2023

na to stanowisko

    Obowiązki na powyższym stanowisku

    • obsługa pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej wraz z rafinatorem;
    • prowadzenie procesów topienia;
    • sprawdzanie podanego wsadu (uzupełnienia) pod względem bezpieczeństwa topienia oraz zgodności z kartą wsadu;
    • ściąganie tlenków z powierzchni zalewaka podczas procesu odlewania;
    • czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca ostojowego;
    • czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora;
    • wywożenie i ważenie zgarów;
    • obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania oraz czyszczenia kadzi.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • podstawy obsługi komputera;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
    • zaangażowanie i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji;
    • motywacja i chęć do pracy;
    • rzetelność, uczciwość, punktualność.

    Mile widziane:

    • wykształcenie zawodowe;
    • doświadczenie w branży przemysłowej;
    • uprawnienia gazowe (świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji);
    • uprawnienia na wózki widłowe lub ładowarki jednonaczyniowe do 2,5 m3;
    • uprawnienia na suwnice lejnicze (kat IIS).

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy;
    • grupowe ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
    • pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy;
    • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą;
    • atrakcyjne wynagrodzenie – wynagrodzenie od 4000 zł netto + 10% dodatku motywacyjnego.

    Rekrutacja:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@nicromet.pl lub korzystając z formularza na górze. W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny OLP/2023.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

    Zapoznałam/em się z polityką prywatności firmy Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wynikającą z RODO i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Nicromet spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2018 poz. 1 000.).